Lapsevanema meelespea!

Meil on hea meel, et olete valinud oma lapse huvikooliks just meie Meero Muusik huvikooli. Püüame pakkuda teie lastele kaasaegset muusikaharidust ja oleme veendunud, et meie pühendunud ja koolitatud õpetajad annavad endast parima oma õpilaste arenguks.

Selleks, et parimaid tulemusi saavutada eeldame, et ka Teie olete oma lapse loovuse ja valitud huvihariduse arengust huvitatud ning osalete ka ise aktiivselt selles protsessis.
Parimate tulemusteni muusikas jõuab ainult läbi järjepideva tegevuse, mille aluseks on kordamine, kordamine, kordamine.

Väikese lapse toomine huvikooli on ka Teie distsipliini küsimus, mille kaudu kasvatate ka oma last (õigeaegne kohalesaabumine, rahulik toimetamine lapsega jne.) Haiguse tõttu puudutud tund on muidugi paratamatus. Samuti on oluline tunda huvi ka juba kooliealiste tegevuste ja saavutuste vastu.

Igal õppeaastal tuleb sõlmida meie huvikooliga uus õppeleping mille kinnitamine toimub internetis. Palume hoolikalt tutvuda meie õppelepingu tingimustega. Registreerides last meie kooli ei vabasta lepingu mittelugemine teid lepingus sätestatud kohustustest.

Tutvu lepinguga

Õpilase koolist lahkumine tuleb kirjalikult kinnitada See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.   e-kirjaga.
Meie õppetegevus toimub õppeprogrammide alusel, mis on kinnitatud Haridus ja Teaduministeeriumi poolt ja on kantud EHIS´e registrisse. See annab lapsevanemale õiguse saada maksusoodustust tasutud õppemaksude pealt. Sellest tingituna peaksite teadma, et liitudes meie kooliga on kõige lühem periood meil õppimiseks üks õppeperiood.


Meelespea

*õppemaksu   arveid esitame  lastevanematele 2 korda aastas poolaastate kaupa.
*õppemaksu  hakkame arvestama meiega liitumisel õpilase esimesest tunnist alates
*õppemaksu saab tasuda poolaasta kaupa kuid ka kokkuleppeliselt kuu kaupa
*õppemaksu tasumisel kuude kaupa on oluline, et tasutakse jooksva kuu eest hiljemalt  10-ndaks kuupäevaks (nendele lapsevanematele, kes pole kokkulepetest kinni pidanud, ei saa me võimaldada järgmisel õppeaasta osamakseid.) Uuest õppeaastast lisandub maksete hilinemisel  viivistasud.
* õppetöö vormiks võimalikul kriisiperioodil on kaugõpe ja sellel perioodil ei ole võimalik õppelepingut katkestada.
*kuna lisaks õppeprogrammile on väga oluline osa õpilaste arengus lavapraktikal, siis eeldame, et lapsevanem osaleb kooli poolt korraldatud tasulistel ja tasuta kontsertidel ning sündmustel toetades ja austades sellega õpilase arengut ja saavutusi.
*kontsertide korraldamine on õppeprogrammi väline tegevus ja lisakulu huvikoolile, seega eeldame, et lapsevanemad aitavad sellele kaasa realiseerides kooli poolt korraldatavatel tasulistel kontsertidel minimaalselt 2 piletit.
*selleks, et lavaline esteetika oleks nauditav kõigile, kasutame esinedes ühtset kooli sümboolikaga vormi, mille iga lapsevanema peaks oma lapsele soetama.
*meie huvikoolis on  rühmi, kes suudavad anda erinevatel tähtpäevadel väga meeleolukaid kontserte, seega loodame, et Meero lapsevanem võiks olla meie  promojaks ja esinemisvõimaluste pakkujaks, mille kaudu saaksime pakkuda õpilastele esinemiskogemust, kuulajale  kauneid muusikalisi hetki ning huvikoolile majanduslikku tuge uute pillide ostmiseks, õpetajate premeerimiseks  või ka kontsertreiside korraldamiseks.