REGISTREERI TUNDI 

Miks tulla beebide muusikatundi? | Sünnist kolmanda eluaastani

 

Beebid 2-3 aastasedBeebide ja väikelaste rühmadesse ootame lapsi vanuses 2 elukuud kuni 3 aastat ema, isa või saatjaga. Tunni kestvus on 30 minutit.
Muusika nautimisele eelneb soovi korral lõbus koosolemine mängutoas.

Õppeaastal 2020/ 2021 on väikelaste muusikatundide õpetajad:

 

  • Nele Ross (E Nõmme Kultuurikeskus; T, K, N Toompuiestee, Meero Muusik) kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Varje Lepp (L Toompuiestee, Meero Muusik) kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Vaata: TUNNIPLAAN

Tunnist osavõtt toimub korrakaardi alusel. Esimese korrakaardi makse sooritatakse  registreerimisel. Tundi tulles väljastab administraator teile kaardi.

Enne tunni algust palume esitada kaart administraatorile kohaloleku märkimiseks.
Uus kaart väljastatakse peale esitatud arve laekumist.

NB! Väikelaste rühm avatakse, kui registreerunud on vähemalt 4 last.

Beebide ja väikelastegi puhul on oluline regulaarne tundidest osavõtt, seepärast on korrakaardil ka tingimused:

  • Ostes 4 korra kaardi (40 EUR) saate tundides osaleda 4 X, arvestatud puudumiste arv 2.

Registreerimistasu väikelastele on 40 EUR, mis on ettemaks 4 korra kaardile. Kui teil puudub registreerimisel vajalik pangalingi ülekandeks vajalik konto SEBs, LHVs või Swedbankis, siis palume registreerimissüsteemis täita ankeet vajalike andmetega, mille järgselt edastame arve. 

 NB! Kui laps on juba registreeritud meie huvikooli, siis edasised maksed toimuvad arvete alusel. Palume edaspidi mitte kasutada registreerimiseks ettenähtud pangalinki.Videod tunnist:

 2018 jõulutund, Säde isalt Marguselt.


2019 kevad, Säde isalt Marguselt.