Meero tundidesse registreerunud õpilased

Beebid ja väikelapsed

2-3 a. K kell 10:00 - Nele Ross (17/15)

1. Anette
2. Anette
3. Anette
4. Anton
5. Carolina
6. Elina
7. Grace
8. Idris
9. Juss Villem
10. Lenna
11. LEONI
12. Liisi
13. Matilde
14. Paul Aleksander
15. Riinu Lee
16. Rita
17. Sandra

1-1,5 a. N kell 10:40 - Nele Ross (4/10)

1. Carlos-Mattias
2. Ekke Tõru
3. Mila Matilde
4. Robert

6-11 elukuud T kell 11:50 - Nele Ross (1/10)

1. Konrad

1-1,5 a. T kell 13:00 - Nele Ross (6/10)

1. Alex
2. Eliise Marie
3. Gustav Markus
4. Hera
5. Jan-Eirik
6. Leontiine Harriet

2-3 a. Nõmme KK E kell 11:20 - Nele Ross (14/14)

1. Adeele
2. Annemie Rosanna
3. Ireen Ingeborg
4. Isabel
5. Kenert
6. Liilu Ellen
7. Lorely
8. Mona
9. Paula
10. Raf Markus
11. Säde
12. Simoone
13. Sofia-Liis
14. Tristan

2-3 a. T kell 11:30 - Nele Ross (9/10)

1. Aleksandr
2. Britten
3. Harriet
4. Karl Jakob
5. Loviisa
6. Madleen
7. Maya
8. Nora
9. Tristan

2-5 elukuu N kell 11.20 - Nele Ross (6/10)

1. Elfride
2. Johannes
3. Kristofer
4. Lisandra
5. Meily
6. Otto

2-3 a. L 10:05-10:35 - Varje Lepp (3/11)

1. Armin
2. German
3. Roosi

1,5-2 a. N kell 10:00 - Nele Ross (10/10)

1. Ariana
2. Eliise Marie
3. Frank Jeppe
4. Hans
5. Iti
6. Marta
7. Nora
8. Norbert
9. Thor Uku
10. Vivianna

1-2 a. Nõmme KK E kell 10:40 - õp. Nele Ross (5/10)

1. Kirke
2. Madli Lisete
3. Martin
4. Mihkel
5. Robert

2-3a. T kell 11:20 - Nele Ross (9/10)

1. Eleonora
2. Ellen
3. Herta
4. Lars
5. Laura
6. Laureen
7. Oswald
8. Rebecca
9. Sylvia

3-11 elukuu Nõmme KK E kell 12:00 - õp. Nele Ross (1/10)

1. Uku

 

Eelkooliealised

4-5 a. Nõmme KK L kell 10.55 - Annika Lundver (11/15)

1. Adele
2. Alexia Martina
3. Iris
4. Mara
5. Marta
6. Melani
7. Mirte
8. Nora
9. Ramona
10. Saskia
11. Triin

4-6 a. Mutionu Lasteaed E kell 15:00-15:45 - Piret Hinrikus (5/15)

1. Maria
2. Miia Hanna
3. Nora Mirell
4. Scott Ranno
5. Vanessa

3-4a. Komeedi Lasteaed R kell 15:15-16:00 - Piret Hinrikus (6/13)

1. Amanda
2. Kaur
3. Laura
4. Lota
5. Maria
6. Uku

4-5 a. Lepatriinu LA R kell 15:40 - Annika Lundver (12/15)

1. Adele
2. Adoree
3. Hans Mattias
4. Ida-Noveleen
5. Kadri-Liis
6. Liisa
7. Liisbet
8. Lydia Marie
9. Maria
10. Mia Mariin
11. Micella
12. Sandra

3 a. Lepatriinu Lasteaed R kell 16.35-17:05 - Annika Lundver (4/12)

1. Aksel
2. Anette
3. Elizabeth
4. Nora Eilidh

6a. Toompuiestee L kell 12:30 - Piret Hinrikus (10/15)

1. Amelia
2. Brita
3. Carlos
4. Herman
5. Lasse
6. Mariann
7. Marleen
8. Mirell
9. Paula
10. Vivian

4 a. Toompuiestee N kell 17:00 - Kelly Tulvik (7/12)

1. Deliisa
2. Fränk Johann
3. Ida-Noveleen
4. Johannes
5. Kaspar
6. Nora Joanna
7. Simona

3 a. Toompuiestee K kell 10:45 - Nele Ross (10/12)

1. Arabella Eliise
2. Artur
3. Elsa
4. Jonna
5. Maya Mona
6. Mette Maria
7. Mia
8. Nora
9. Stella
10. Tobias

5-6 a. Komeedi Lasteaed R kell 16:00-16:45 - Piret Hinrikus Sage (6/15)

1. Elinor
2. Jaap Julius
3. Lee
4. Liisa Hipe
5. Maia
6. Roosi

6a. Lepatriinu Lasteaed R kell 14:45 - Annika Lundver (8/15)

1. Brittel
2. Desiree
3. Estelle Elysee
4. Kaur
5. Lisette
6. Malene- Mei
7. Mia
8. Teresa

UUS! 5-6a. valikgrupp Toompuiestee T ja N kell 18:00. - Madli Ainsalu/ Kelly Tulvik (1/12)

1. Hendrik

3-6a. Lille Lasteaed E kell 16:00-16:45 - lahtine (10/12)

1. Brianna
2. Elisabeth
3. Elli
4. Jarek
5. Joosep
6. Lilian
7. Marta Marii
8. Mi
9. SEBASTIAN KARL
10. Sofia

5-6 a. Toompuiestee N kell 17:50 - Kelly Tulvik (9/14)

1. Bianka
2. Eliise-Gaia
3. Elliot
4. Frida
5. Greta Aliis
6. Luukas
7. Marika
8. Roosi Ly
9. Theodora

3-4 a. Kullatera Lasteaed K kell 16.10-16:550 - Kelly Tulvik (6/12)

1. Aron
2. Loviise
3. Magnus
4. Tereese
5. Victoria
6. Villem

5-6 a. Kullatera Lasteaed K kell 15:15 - Kelly Tulvik (10/14)

1. Ander
2. Emily
3. Hugo
4. Karl Urmas
5. Keira
6. Krislin
7. Lisete
8. Lisett-Marii
9. Marie
10. Matilda

5-6a. Nõmme KK TÄIS! L kell 11:50 - Annika Lundver (9/15)

1. Aileen
2. Arabella
3. Bianca
4. Iris
5. Jete Marie
6. Kristelle
7. Miia
8. Miret Desiree
9. Ralf Simeon

4a.Toompuiestee L kell 10:45 - Piret Hinrikus (9/13)

1. Daghan Doruk
2. Eleonora
3. Eliis
4. Eliise
5. Hugo
6. Inger
7. Isabel
8. Mari
9. Rosanna

3a. Toompuiestee L kell 10:45-11:15 - Varje Lepp (9/10)

1. Artemi
2. ELIS
3. Emilia
4. Ethel
5. Kathariina Dale
6. Luise
7. Marta
8. Olivia
9. Sienna

4a. Toompuiestee K kell 11:30 - Nele Ross (11/11)

1. August
2. Emma Myla
3. Hugo Hendrik
4. Karl
5. Karl Toomas
6. Kertu
7. Kristelle
8. Malin
9. Mette
10. Mirle- Mai
11. Niine

3-4a. Nõmme KK L kell 10:00 - Annika Lundver (12/12)

1. Emilia Elizabeth
2. Hanna
3. Henri
4. Herta Liis
5. Jette
6. Linda Allegra
7. Mia
8. Mirke
9. Reio
10. Rosali
11. Säsil
12. Säsil

5a. Toompuiestee L kell 11:35 - Piret Hinrikus (9/15)

1. Eliise
2. Estelle
3. Kristo
4. Marie
5. Marta
6. Natali
7. Petra
8. Tuule
9. Uku Oskar

 

Kooliealised

NÖÖP (5-6 klass) E ja K kell 17:05 laul, E 16:15 tants - Anu Lõhmus/ Maris Benita (10/11)

1. Anni
2. Birgit
3. Elina
4. Emma
5. Gertrud
6. Helena
7. Ines Elisabeth
8. Kaisa
9. Matilde
10. Mia

MARTAD (7 klass) T kell 18:05 ja N kell 17:20 - Vivi Maar (13/15)

1. Anna
2. Annabrith
3. Eliise Õnneleid
4. Emma
5. Emma
6. Emma Liise
7. Geete Liis
8. Grete-Liis
9. Iti Helin
10. Marie
11. Merilin
12. Säde
13. Sandra Victoria

LEELOD (7-8.a) laul T ja N 17.05 - Madli Ainsalu (6/12)

1. Anette
2. Brianna
3. Kristiina
4. Marii
5. Marleen Celine
6. Saara

LEELED (9-10a.) Katsete alusel T ja N kell 16:15 - Madli Ainsalu (7/12)

1. Eva Liisa
2. Grit
3. Ida Lotta Ingel
4. Marie
5. Marille
6. Matilda
7. Milene

ISELOOMAD K kell 18:00-19:30 - Anu Lõhmus (6/8)

1. Aliis
2. Greta-Liisa
3. Katarina
4. Kreete
5. Mia Anett
6. Raili

NÖÖBIKE (9-10 a./3. klass) E ja K kell 16:15 laul, E kell 17:05 tants - Anu Lõhmus/ Maris Benita (11/13)

1. Annabel
2. Annabel
3. Emily
4. Emma Paula
5. Karoliine
6. Lisella
7. Margaret
8. Maribel
9. Meribel
10. Sandra
11. Sigrit

SÄDINAD (9 klass) E kell 16:45 ja N 16:30 - Viveli Maar (6/7)

1. Anneliis
2. Ave-Mirjam
3. Beatrice
4. Loore-Riin
5. Mirtel
6. Sarah Maria

UUS! 7a.(1. klass) Valikgrupp 1x nädalas Toompuiestee L kell 10:00-10:45 - Piret Hinrikus (1/12)

1. Katriine

 

Pop- laulu individuaaltund

Laul individuaaltund 30 min. 1x nädalas algklassidele - Vivi Maar (3/5)

1. Marille
2. Monica
3. Paul-Johan

Laul individuaaltund 30 min. 1x nädalas algklassidele - Madli Ainsalu (4/6)

1. Brianna
2. Eva Liisa
3. Grit
4. Liisbet

Laul individuaaltund (HM) 2x nädalas TÄISKASVANUTELE - Helin-Mari Arder (1/3)

1. Rosanna

Laul individuaaltund (VI), 2x nädalas - Vivi Maar (1/6)

1. Uku Kaarel

Laul individuaaltund (VI) 1x nädalas 45 min. - Vivi Maar (15/18)

1. Annabrith
2. Anne-Grete
3. Bianka
4. Carolyn
5. Eliise
6. Emma Paula
7. Kamilla
8. Karin
9. Kristelle
10. Laura
11. Loore Linda
12. Mari
13. Olga
14. Ralf
15. Simona

Laul individuaaltund 1x nädalas 45 min. - Madli Ainsalu (5/6)

1. Emma
2. Grete
3. Mia
4. Solveig
5. Victoria

Laul individuaaltund (VE), 1x nädalas 45 min. - Viveli Maar (15/16)

1. Anneliis
2. Beatrice
3. Bianca Lily
4. Gloria
5. Hedvig
6. Kärt
7. Loore-Riin
8. Marcella Mio
9. Marta
10. Mirtel
11. Neleri
12. Oskar Joseph
13. Roosimari
14. Sarah Maria
15. Viktoria

Laul ja rütmiklaver individuaaltund 1x nädalas vaheldumisi - Viveli Maar/Madis Muul (1/4)

1. Jonathan Erwin

Uus! Pop-laul TRIO 60 min. 1 x nädalas ( 16-19a.) - Vivi Maar (3/3)

1. Mette
2. Miia Margaret
3. Mona Lene

Laul individuaaltund (HM) N 1x nädalas - Helin-Mari Arder (7/8)

1. Emma
2. Emma Liise
3. Janette
4. Mae Rahel
5. PRISCILLA
6. Säde
7. Sara Sofia Anoushka

 

Kitarriõpe

kitarriõpe ind.tund K 1 x nädalas 30 min Ats. - Ats Tani (2/4)

1. Jarko
2. Maru

Kitarriõpe individuaaltund K 1 x nädalas 45 min. - Ats Tani (3/4)

1. Emma Johanna
2. Emma Vanessa
3. Heleri

Kitarri paaristund K - Ats Tani (2/4)

1. Aliis
2. Kreete

Basskitarr ind.tund K 1 x nädalas 45 min - Andres Alaru (1/4)

1. Sander

 

Klaveriõpe

Klaveriõpe individuaaltund(MA) 1 x nädalas - Margit Elviste (17/18)

1. Aleksandra
2. Annabel
3. Grete
4. Heidi
5. JingxinZhang
6. Kaspar
7. Ketlin
8. Kirke Lea
9. Kristian
10. Laura
11. Malene- Mei
12. Merili
13. Miia
14. Pauliine
15. Rasmus
16. Rosmarie
17. Sandra

Klaveriõpe individuaaltund(MA) 2 x nädalas - Margit Elviste (5/7)

1. Elina
2. Karina
3. Leelo
4. Linda
5. Rahel

Klaveri rühmaõpe 6a. (II- aasta) L 11:30-12:15 1 x nädalas 45 min - Triin Sarap (4/4)

1. Caroline
2. Marie
3. Marleen
4. Marta

Rütmimuusika saateklaver ind. tund 45 min. E 1 x nädalas - Madis Muul (8/8)

1. Anneliis
2. Eliisa
3. Jonatan Suik
4. Kaarel Kristjan
5. Kelly
6. Liisa
7. Mirtel
8. Ralf

Klaveri rühmaõpe L 7-8a. II aasta kell 12:20 - Triin Sarap (3/4)

1. Brita
2. Chelsea Emilia
3. Mihkel

UUS! Klaveri rühmaõpe 5-6a. L 10:40 - Triin Sarap (1/4)

1. Tuule

Klaveri rühmaõpe 7-8a.(II-aasta) R 15:40 - Triin Sarap (7/7)

1. Ella
2. Emily
3. Johanna Elisabeth
4. Karl
5. Kristina
6. Malene- Mei
7. Margaret

Klaveri rühmaõpe 10-12a.(II- aasta) R 14:50 - Triin Sarap (6/8)

1. Henri
2. Luisa
3. Mihkel
4. Mirell Maria
5. Miriam
6. Sandra Victoria

Klaveri individuaalõpe (T) 1 x näd. 30 min. - Triin Sarap (3/6)

1. Isabel Elysia
2. Karin
3. Nora

Klaveriõppe individuaalõpe (T) 45 min. 1 x nädalas - Triin Sarap (8/10)

1. Brianna
2. Emma
3. Harald
4. Krissy Riin
5. Markus
6. Oskar Andrew
7. Riina
8. Sissi Merrit

Rütmimuusika klaver ind.tund (M) Teisipäev 1 x nädalas 45 min - Madis Muul (4/6)

1. Anett
2. Katarina
3. Nora Liisa
4. Säde

Rütmimuusika klaver (A) K 1 x nädalas ind.tund 45.min - Andres Alaru (3/3)

1. Tim
2. Tim
3. Zahra

 

Kandleõpe

Kannel 1 x nädalas 45 min ind. tund - Helina Ardel (3/3)

1. Liis-Marii
2. Mariell
3. Stella

Kannel ind.tund 30.min. TÄIS - Helina Ardel (1/3)

1. Eleanor

 

Ukuleleõpe

Ukulele paaristund 1 x näd 45 min. - Hanna-Liis Lao (1/4)

1. Paula

Ukulele rühmaõpe algajad R 14:00-14:45 - Hanna-Liis Lao (1/8)

1. Liidi

Ukulele rühmatund 2.tase R kl 16:30- 17.15 - Hanna-Liis Lao (4/8)

1. Anna
2. Bjorn
3. Jelizaveta
4. Sander

Ukulele rühmatund 3.tase R kell 15:40-16.25 - Hanna-Liis Lao (2/8)

1. Joonas
2. Sandra

Ukulele rühmatund 4.tase R kell 14:50-15.35 - Hanna-Liis Lao (4/8)

1. Felly
2. Marii
3. Mirjam
4. Säde

Ukulele paaristund R 16:30 - Helina Ardel (1/2)

1. Konrad

õp. Helina ukulele ind. tund 30 min. 1 x nädalas Helina Ardel - Helina Ardel (1/6)

1. Sigrit

õp.Helina ukulele ind. tund 45 min. 1x nädalas Helina Ardel TÄIS! - Helina Ardel (6/7)

1. Annabel
2. Emma Joanna
3. Johanna
4. Laurell
5. Liisbet
6. Marie

õp. Hanna-Liis Ukulele ind. tund 45 min. 1x nädalas - Hanna-Liis Lao (5/10)

1. Aleksander
2. Bjorn
3. Bjorn
4. Kerret
5. Magnus

Ukulele paaristund 5. tase R 17.20-18.05 - Hanna-Liis Lao (2/8)

1. Aliis
2. Mia Mirtel

Ukulele rühmatund 6.tase R kell 18:15-19:00 - Hanna-Liis Lao (2/10)

1. Loore
2. Sigrid

 

Trummiõpe

Trummiõpe alates10a. õp. Martin E ind.tund 1 x nädalas 45 min. - Martin Petermann (6/6)

1. Georg
2. Gustav
3. Kaspar
4. Maria
5. Õnne-Liis
6. Pertel

Trummiõppe paaristund alates10a. 1 x nädalas 45 min. - lahtine (2/2)

1. Jakop
2. Pelle

Trummiõppe ind. tund N 1 x nädalas 45 min. - Priit Arge (1/6)

1. Tähe

Trummiõpe alates 8a. T ind.tund 1 x nädalas 30 in. - lahtine (5/6)

1. Fredrik Georg
2. Lenny
3. Paul-Johan
4. Robert
5. Robin

 

Viiuliõpe

Viiuliõpe ind. tund 30 min 1 x nädalas - Helina Ardel (1/2)

1. Jalmar

Viiuliõpe ind. tund 45 min 1 x nädalas - Helina Ardel (2/2)

1. Elis
2. Katariina

 

Kontrabassi õpe

Kontrabassi ind. tund K 1 x nädalas 45 min - Andres Alaru (1/6)

1. Taito

 

Solfedžo/Noodiõpe

Solfedžo algklassidele 1 x näd. 45 min - Vivi Maar (9/8)

1. Aleksandr
2. Brianna
3. Elina
4. Georg
5. Harald
6. Ida Lotta Ingel
7. Kristina
8. Säde
9. Stella

Solfedžo 11-13a. 1 x näd. 45 min. - Vivi Maar (1/8)

1. Anette